Prikazi i recenzije

Kristina Deskar: Igor Duda (ur.), Stvaranje socijalističkoga čovjeka

Sven Španić: Stevo Đuaršković, The Politics of History in Croatia and Slovakia

Lucija Bakišić: Branimir Janković, Mijenjanje sebe same

Vedran Stanić: Dušan Nečak, "Ostpolitik" Willyja Brandta i Jugoslavija

Mira Kolar: Csaba G. Kiss, Budimpešta-Zagreb s povratnom kartom

Stjepan Matković: Petr Stehlik, Između hrvatstva i jugoslavenstva

Tizian Raspor: Igor Duda, Danas kada postajem pionir

Zvonimir Glavaš: Zrinka Blažević, Prevođenje povijesti

Ivana Šubic Kovačević: Ida Ograjšek Gorenjak, Opasne iluzije

Vinko Drača: Stefano Petrungaro, Kamenje i puške

Luka Pejić: Duda, Buhin, Stanić (ur.), Radionica za suvremenu povijest

Ivan Žagar: Grandits, Taylor (ur.), Sunčana strana Jugoslavije

Tomislav Bali: Zoran Ladić, Last Will

Bruno Korea Gajski: Snježana Koren, Politika povijesti u Jugoslaviji 1945-1960

Zrinka Miljan: Kristian Novak, Višejezičnost i kolektivni identiteti iliraca

Dora Kosorčić: Hanna Krall, Stići prije Boga

Ivana Šubic: Marta Verginella, Granica drugih

Boris Blažina: Mario Strecha, Katoličko pravaštvo

Mira Kolar: Željko Dugac, Kako biti čist i zdrav

Silvia Stipčević: Slaven Bertoša, Osebujno mjesto austrijske Istre

Branimir Janković: Marc Bloch, Apologija historije ili zanat povjesničara

Mira Kolar: Ljubiša Doklestić, Stjepan Verković

Vladimir Geiger: Snježana Grković-Janović, Lujzin dnevnik

Vana Budinšćak: Zrinka Blažević, Prevođenje povijesti

Marko Zubak: Igor Duda, Danas kada postajem pionir

Mihovil Dabo: Antoni Cetnarowicz: Narodni preporod u Istri

Lidija Bencetić: Grandits, Taylor (ur.), Sunčana strana Jugoslavije

Ivan Milovan Delić: Radionica za suvremenu povijest

Ivan Žagar: Franko Dota, Zaraćeno poraće

Boris Blažina: Snježana Koren, Politika povijesti u Jugoslaviji

Boris Blažina: Stefano Petrungaro, Kamenje i puške

Ivan Žagar: Igor Duda, Pronađeno blagostanje

Marina Kučer Beš: Željko Dugac, Kako biti čist i zdrav

Stipica Grgić: Leček, Petrović Leš, Znanost i svjetonazor

Stipica Grgić: Ivica Šute, Slogom slobodi!

Marica Karakaš Obradov: Lujzin dnevnik

Tatjana Šarić: Padraic Kenney, Breme slobode

Marko Zubak: Hrvoje Klasić, Hrvatsko proljeće u Sisku

Vladimir Geiger: Zoran Janjetović, Od Auschwitza do Brijuna

Tatjana Buklijaš: Željko Dugac, Protiv bolesti i neznanja

Vladimir Geiger: Dušan Nećak, Hallsteinova doktrina i Jugoslavija

Tatjana Šarić: Mark Mazower, Balkan